O Peonke

O Peonke

separator

Poďme spolu premeniť Vaše sny v skutočnosť.

O Peonke

Keď sa láska podarí…

Kvetinový ateliér Peony v Martine sa zaoberá neobyčajnou kvetinovou tvorbou s citom pre detail a s dôrazom na prírodu. V našich kvetinových kompozíciách sa odráža paleta farieb jednotlivých ročných období. Lesy, lúky, záhrady nám ponúkajú pestrú inšpiráciu na tvorbu podmanivých kvetinových obrazov.

Ak je to možné, využívame ponuku slovenských pestovateľov kvetín. Rozdiel zbadáte hneď, ako privoniate ku kytici. Zároveň nás teší, že môžeme podporiť niekoho z našej krajiny. Od minulého roka prechádzame aj na samopestovanie kvetín a tento rok plánujeme túto ponuku ešte rozšíriť.

Peonka je zmyslová cesta plná mágie, sna a ženského vesmíru. Nie sme žiadna veľká firma, ale dve ženy, ktoré do práce v ateliéri dávajú svoju dušu, lásku a nápady.

Veríme, že Vás naša myšlienka zaujala a ak budete mať záujem, radi budeme súčasťou Vášho eventu.

0
Photos Taken

0
Projects completed

0
Cups of Coffee

0
Clients Working

Náš tím

separator2

~ lenka ~

„Ku každej svadbe pristupujem ako keby bola moja vlastná. Snažím sa vytvoriť jedinečný koncept svadobného dňa, ktorý hosťom hneď ako prídu do svadobnej sály vnukne informáciu, že je to svadba práve tých dvoch. Milujem všetky momenty a emócie, ktoré v ten deň zažívame. Všetkým snúbencom radíme aby si nič na posledný deň nenechávali a užili si jeden druhého. Najradšej mám však svadby, pri ktorých nám nevesty nechajú voľné ruky, vtedy môžeme naplno využiť našu kreativitu a radosť z práce. Som vďačná, že môžem robiť to čo ma baví a napĺňa.“ Lenka

~ magda ~

„Vždy sa veľmi teším keď začíname pripravovať svadbu alebo iný event. Dávame dokopy celkový koncept, dekorácie, kvety, spoločne premýšľame… Snažíme sa vždy vymyslieť nový jedinečný dizajn a hľadáme netradičné kombinácie. Som rada, že v Peonke nemáme limity. Aj keď je to niekedy náročné, myslím si že nás to posúva ďalej. Od minulého roka si pestujeme vlastné kvety a čas strávený v našej kvetinovej záhrade je pre mňa vzácny. Načerpám tu veľa energie a inšpirácie do ďalšej práce. Teší ma, keď je záujem o naše kvety, ktoré sa ocitnú v svadobnej kytici či celkovej výzdobe.“ Magduš

Služby

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Vami. Budeme vďačné za dôveru, ktorú do nás vložíte. 🙂

Koordinácia svadby

Postaráme sa o priebeh Vášho svadobného dňa, odporučíme resp. zabezpečíme overených dodávateľov a vytvoríme z Vášho dňa nezabudnueľný okamih, ktorý si Vy budete môcť užiť.

Svadobné poradenstvo

Stretneme sa spoločne na našej obľúbenej kávičke alebo v našom ateliéri, kde Vám doporučíme overených dodávateľov a spoločne pripravíme dizajn koncept Vášho svadobného dňa, ktorý si môžete následne pripraviť samostatne alebo s našou pomocou.

Svadba na kľúč

Chcete si užiť Vašu svadbu bez starostí? Všetko vymyslíme, zariadime, zabezpečíme. Stačí jedno stretnutie, či skype talk s nami 🙂

Dizajn a dekorácie

Na základe osobného stretnutia, alebo skype talku pripravíme dizajn koncept Vášho svadobného dňa, ktorý bude odrážať Vaše predstavy a štýl.

Večierky

Vymyslíme štýl a celkový koncept Vášho večierku, na ktorý nikdy nezabudnete.

Oslavy

Na oslavu nájdete dôvod vždy! A my sa budeme tešiť, keď budeme pri tom 🙂 Či už ide o narodeniny alebo výročie Vášho svadobného dňa.

Promo akcie

Plánujete dostať na trh nové produkty, či krstíte svoju knihu? My Vám pomôžeme spraviť z tejto udalosti niečo, čo vyrazí dych!

Baby shower

Chcete osláviť príchod miminka spoločne s kamoškami? Alebo chcete príjemne prekvapiť budúcu mamičku? Radi Vám s tým pomôžeme a zabezpečíme všetko potrebné.

Grafika

Plánujete udalosť a chcete ju dotiahnuť do posledného detailu? Všetky tlačoviny Vám pripravíme na mieru podľa Vašich predstáv.

Zaujala Vás naša ponuka ?

Referencie

separator