ROMAN LOVES BARBORA

O to aby sme mohli nahliadnuť do očarujúceho svadobného dňa Barbrorky a Romana sa postaral skvelý Michal Záhorňácký, ktorý dokonale zachytil všetko, čo si tento pár vysníval. A neni toho málo! Sú to krásne okamihy a momenty svadobného dňa, ktorý si novomanželia užili.

Celú svadbu sme pripravovali takmer rok od prvého spoločného emailu až do plánovania posledného detailu. Skoro týždeň sme len rezali samotné porobetońové tvárnice na rozmery aké sme potrebovali v rámci výzdoby.

Hlavnú časť výzdoby tvorili živé kvietky doplnené o industriálne prvky ako tehly a sviečky v čiernych farbách. Akcentom boli zlaté doplnky v podobe príboru a menoviek. Vychutnajte si všetky detialy na fotografiách nižšie.

Aký bol Váš najobľúbenejší okamih z celého dňa?

Ako prvé mi napadnú všetky tie vtipné „trapasy“, čo sa prihodili, na ktorých sa vždy spolu zasmejeme. Ono je dosť ťažké vybrať tie najkrajšie momenty, celý deň je nabitý emóciami a každý moment je iný a výnimočný. Pre mňa bol celý deň od samého začiatku až po jeho koniec jedinečný a užívala som si každú jednu minútu.

Ale, ak už mám nejaký ten najkrajší vybrať, tak jednoznačne fotenie našich svadobných portrétov. Veľa neviest by asi odpovedalo: moment, keď ma manžel prvýkrát uvidel, keď som kráčala uličkou k nemu, keď sme si dávali sľuby. Tieto momenty sú nádherné a výnimočné, no zároveň trochu stresujúce, nechcete sa predsa po ceste k oltáru potknúť, zabudnúť sľub alebo sa pomýliť.

Musím povedať, že ísť sa fotiť počas svadobnej hostiny bolo to najlepšie, čo sme mohli urobiť, aj keď ľudia to brali za zvláštny nápad. Boli sme tam len my a fotograf, teplé lúče zapadajúceho slnka, hory a naša láska. Vtedy sa pre nás zastavil čas, čas ktorý bol len náš, žiadne iné myšlienky čo nasleduje, čo treba urobiť, načo nezabudnúť. Len my dvaja, jeden pre druhého.

Barbora a Roman si pro seba prichystali deň, ktorý hral s rytmom ich duší. Hrejivý, uprimný a plný lásky. L&M

Detaily

Milujeme odvážne nevesty! A Barbora bola jednou z nich, z čoho sme sa my dve veľmi tešili. Spoločne sme pripravili dizajn koncept šitý namieru ženíchovi a neveste. Všetkým nevestám odporúča užiť si svadobný deň plnými dúškami lebo ubehne neuveriteľne rýchlo.

Informácie

Dizajn koncept: Kvetinový ateliér Peony

Lokalita: Village Resort Hanuliak

Obdobie realizácie: August

Fotografie: Michal Záhorňácký

Pripravili sme: svadobné kvety, svadobná sála, koláčikový bar, fotokútik