Ako začleniť najhorúcejšiu farbu roka 2018 do vašej svadby

Ako začleniť najhorúcejšiu farbu roka 2018 do vašej svadby

originálnosť, vynaliezavosť a vizionárske myslenie

Ako začleniť najhorúcejšiu farbu roka 2018 do vašej svadby

Zatiaľ čo my milujeme nežnú svadbu v neutrálnych odtieňoch bielej, ukážeme vám svadby, v ktorých dominuje farba roka 2018 a na ktorú keď sa pozrieme vždy sa usmejeme. A už teraz sa nemôžeme dočkať všetkých svadieb v odtieňoch fialovej, ktoré nás tento rok v Peonke čakajú!

  

„Dramaticky provokatívny a premýšľavý purpurový odtieň PANTONE 18-3838 Ultra Violet komunikuje originálnosť, vynaliezavosť a vizionárske myslenie, ktoré nás smeruje do budúcnosti,“ uviedla spoločnosť na svojej internetovej stránke.

  

Komplexná a kontemplatívna farba „Ultra Violet“ naznačuje tajomstvá vesmíru, nástrahu toho, čo leží pred nami a objavy, ktoré sa nachádzajú za hranicami, kde sme teraz. Obrovská a neobmedzená nočná obloha je symbolom toho, čo je možné a naďalej inšpiruje túžbu usilovať sa o svet mimo nášho.

  

Enigmatické (záhadné) fialové farby sú už dlho symbolické pre kontrakultúru, nekonvenčnosť a umelecký lesk. Hudobné ikony ako Princ, David Bowie a Jimi Hendrix priniesli odtiene fialovej farby do popredia západnej pop kultúry ako osobné prejavy individuality. Neohrozená a plná emócií, hĺbka PANTONE 18-3838 Ultra Violet symbolizuje experimentovanie a nesúlad, podnecuje jednotlivcov, aby si predstavili svoju jedinečnú značku na svete a posunuli hranice cez kreatívne výstupy.

  

Historicky sa k Ultra Violet pripojila mystická alebo duchovná hodnota. Farba je často spojená s praktikami všímavosti, ktoré ponúkajú vyššiu pôdu tým, ktorí hľadajú útočisko z dnešného nadmerne stimulovaného sveta. Použitie purpurového osvetlenia v meditačných priestoroch a iných miestach zhromažďovania energizuje spoločenstvá, ktoré sa tam zhromažďujú a inšpirujú vzájomné prepojenie.

Plánovanie vašej svadby je aj premýšľanie o plánovaní vašej budúcnosti, takže zdá sa byť vhodné zahrnúť farbu roka – ultra fialovú do vašich svadobných plánov, avšak ak je sýty fialový odtieň pre vás trochu alebo príliš fialový, inšpirujte sa od jedného jeho sesterských odtieňov! Tak čo hovoríte na farbu roka 2018 vy? Budeme radi ak nám prezdradíte či ju do dizajn konceptu vašej svadby zaradíte aj vy.

Krásne a inšpiratívne premýšľanie Vám prajeme,

Lenka a Magduš

 

 

Zdroje obrázkov: Pinterest
Zdroje textu: Style me pretty, Pantone

Share post:

  • /

Napís komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *