Využitie „Greenery štýlu“ v dizajn koncepte eventu

Využitie „Greenery štýlu“ v dizajn koncepte eventu

zeleň je symbolom nových začiatkov

Využitie „Greenery štýlu“ v dizajn koncepte eventu

Minulý rok vládol v dizajn konceptoch svadobných výzdob štýl s názvom „GREENERY“. My dve ho máme vo veľkej obľube, nielen preto lebo máme k prírode veľmi blízko ale hlavne pre jeho možnosť mnohých podôb. Zeleň k mysli prináša slová ako osvieženie či obnovenie, taktiež znamená nové začiatky, zdravie a prirodzenosť. Pre tých, ktorí chcú zostať trendy prinášame článok o možnostiach ako využiť greenery štýl na svojom evente. Naše greenery dizajn koncepty ďalej rozdeľujeme na glamour greenery, botanic greenery, industrial greenery, prírodný eco-friendly greenery a boho greenery štýl.

Glamour greenery

Dominujúce odtiene zelenej doplnené o akcenty zlatých prvkov v podobe banketových tanierov, zlatého príboru či svietnikov alebo tlačovín. To všetko môžete nájsť v inventári Peonky! Zelená girlanda môže pozostávať z rôznych druhov zelene, prípadne ju viete doplniť o kvietky v odieňoch bielej farby. 

  

Fotografie: Eva Šusteková Photography

Botanic greenery

V rámci štýlu botanic vám ukážeme svieže vázičky v svetlo zelenej farbe, do ktorých je vhodné umiestniť zelené listy, konáriky alebo vetvičky. V rámci konceptu dosiahneme dynamiku prostredníctvom troch veľkostí vázičiek a taktiež samotnej zelene. Pokojne môže byť použitý jeden druh zelene alebo viac druhov kedy vieme docieliť väčšiu pestrosť. Celkový dizajn koncept môže byť doplnený o banketové taniere, zlatý príbor, zelené svietniky, látkové servítky či tlačoviny pripravené na mieru. Všetkými doplnkami disponujeme v rámci nášho ateliéru tak nemusíte mať obavu kde všetko zoženiete. 

  

Fotografie: Eva Šusteková Photography

V rámci výzdoby vieme využiť vlastné dopestované druhy zelene. Ako ďalšiu variantu vo vázičkách môžu tvoriť bylinky, ktoré prevoňajú celú sálu a hostia si ich po skončení svadby môžu doma vysušiť.

 

Industrial greenery

Chcete aby sa váš dizajn koncept eventu niesol v industriálnom štýle? Tak „industial greenery“ je šitý na mieru pre vás. Biele porobetónové tehly v kombinácii premyslených detialov vytvoria jeden ucelený, kompaktný celok. Tehly môžu byť ukladané na množstvo spôsobov a my sme ich už využili aj v rámci svadobnej výzdoby v roku 2017. Viac ukážok zapojenia tehál vo výzdobe nájdete tu.

  

Fotografie: Martin Remenár

Eco friendly |prírodný|  greenery

Keďže sa už dva roky snažíme pestovať vlastné kvietky a taktiež máme vyštudovanú krajinnú architektúru chceme k eventovým výzdobám pristupovať ekologicky a s rešpektom k prírode. V rámci prírodného greenery štýlu dodávame vlastnú ekologicky pestovanú zeleň, kvietky na stoloch môžu byť v črepníkoch a po evente si ich hostia môžu zobrať domov alebo ich vieme opäť použiť v ďalšej výzdobe – recyklujeme ich. Snažíme sa namiesto papierových servítok využívať látkové a doporučujeme vyberať druhy a detaily, ktoré sú lokálne.

  

Fotografie: Pinterest

V rámci prírodného greenery štýlu sa môžu objaviť napríklad aj lúčne druhy kvietkov, prípadne druhy kvietkov, ktoré prestuje vaša mama, stará mama či suseda v záhrade. 

 

Fotografie: Pinterest

Boho greenery

Máte radi podmanivosť a rozmanitosť? Tak boho greenery je pre vás! Rôzne druhy listov, rastlín, zelene doplnených o farebné prvky vo výzdobe ako sú napríklad poháre z farebného skla, látkové servítky, sviečky, exotické listy rastlín – môžu to byť aj interiérové črepníkové druhy kvetín. Tento štýl je určený aj pre špeciálne typy priestorov, ktoré niesú prvoplánové a majú osobitého ducha miesta.

  

Fotografie: Pinterest

Máte obľúbené miesto ale nikdy v ňom nebola žiadna svadba či iný event? Nevadí! Spoločne Vám pomôžeme pripraviť event aj na mieste, kde doteraz žiadny nebol. Skvelá ukážka takéhoto miesta je na obrázku nižšie. 

 

Fotografie: Pinterest

Tak čo hovoríte na dnešné inšpirácie v štýle greenery? Pomohli vám v rozhodovaní? Budeme radi ak nám napíšete a budeme môcť byť súčasťou vášho eventu či svadobného dňa.

Krásne a inšpiratívne premýšľanie Vám prajeme,

Lenka a Magduš

 

Zdroje obrázkov: Kvetinový ateliér Peony, Eva Šusteková Photography, Martin Remenár, Pinterest
Zdroje textu: Kvetinový ateliér Peony

Share post:

  • /

Napís komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *