ÚSPEŠNÉ, MLADÉ, AMBIOCIÓZNE ŽENY

Na záver sezóny sme si v Peonke pripravili jesenný editoriál. Chceli sme Vám prostredníctvom neho predstaviť všetkých skvelých ľudí, s ktorými sme mali možnosť spolupracovať a trochu viac ich spoznať. Všetko sú to ženy, ktoré to čo robia, robia s nadšením a ich robota má špecifický rukopis. Do všetkého vkladajú svoju dušu.

Počasie nám neprialo ale my sme mali odhodlanie. Všetci naši hostia, ktorí mali byť súčasťou nášho jesenného editoriálu, boli pripravený a bola by škoda, keby sme to celé zrušili.  Lenka z Beaty by Lenka otvorila svoj zázračný kufrík plný farieb, štetcov a našu stodolu premenila na ateliér krásy. Zuzka so Sweet and Suzi dotvorila kvietkami a ovocím svoju neodolateľnú tortu a sladké dezerty od Mišky zo Sweet Moments by Michelle chutili fantasticky. Evka Šusteková z Eva Šusteková Photography stíhala všetko zachytiť svojim objektívom. A my Peonky, Ninka, Lenka a Magduš  sme sa snažili vykúzliť jesennú atmosféru v stolovaní.
Dúfame, že sa v ešte väčšom počte stretneme aj tento rok!
  • /
Project Navigation

Detaily

Jemné mrholenie a vôňa jesene dodávala nezameniteľnú atmosféru a náš smiech sa niesol po celej záhrade. Stretnutie, na ktoré tak skoro nezabudneme a dúfame, že si ho zopakujeme aj na konci sezóny 2018.

Informácie

Dizajn koncept: Kvetinový ateliér Peony

Fotografie: Eva Šusteková Photography

MUAH: Beauty by Lenka

Koláčiky: Sweet moments by Michelle

Svadobná torta: Sweet and Suzi